Nikito World zostanie otwarty w centrum handlowym Accessite Domus w Rosny-sous-Bois pod Paryżem.
Lokalizacja o powierzchni około 10 000 m2 oferuje wiele atrakcji, w tym kręgielnię, karting elektryczny, pokój ucieczki Prison Island, park trampolin, laser tag, minigolf, salon gier, rzutki AR, rzucanie toporami, karaoke i gry VR.
Sprzęt do gry w kręgle dostarczyła firma Qubica AMF, która udostępnia 16 torów do gry w kręgle.
Lokalizacja zapewnia F&B z własną restauracją i barem koktajlowym. Dostępne będą także pokoje quizów, scena pokazowa i sala konferencyjna.
Koncepcja stojąca za Nikito Domusem jest zarówno odważna, jak i innowacyjna. Zazwyczaj, aby osiągnąć tak dużą powierzchnię, tego typu przedsięwzięcia opierają się na rozbudowanych boiskach sportowych. Jednak Nikito Domus zrywa z tą tradycją, oferując różnorodną gamę zajęć w pomieszczeniach zamkniętych. Odwiedzający mogą skorzystać z kręgielni, toru gokartów elektrycznych, czy też przeżyć wyjątkową przygodę z grą akcji Prison Island. Dla tych, którzy szukają spokojniejszych wrażeń, znajdzie się także minigolf, karaoke i sale quizów, nie wspominając o grach zręcznościowych i wirtualnej rzeczywistości. Fani bardziej fizycznych gier będą zachwyceni możliwością odkrycia ulepszonych rzutek, parku trampolin i gry laserowej.
FEC podzielono na dwa obszary:
Nikito Family, raj rozrywki o powierzchni 4000 m2, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, w którym znajduje się park trampolin (ponad 35 trampolin, Ninja Warrior, 2 gigantyczne zjeżdżalnie, labirynt o powierzchni 300 m2 itp.), ale także gra laserowa o powierzchni 300 m2 i ponad 60 gier zręcznościowych.
Nikito World, nowy park rozrywki obejmujący 6000 m2 scenografii i szeroką gamę atrakcji, w tym 600 m2 elektrycznego toru kartingowego na dwóch poziomach, 16 torów do gry w kręgle, 35 sal Prison Island, wirtualna rzeczywistość, 9 dołków do minigolfa, 3 sale karaoke, gra quizowa, rzutki i rzucanie siekierą.
Park zabierze także gości w galaktyczną odyseję. Odwiedzający wejdą przez tył reaktora statku, a następnie odkryją każdą aktywność reprezentowaną przez 5 planet wszechświata Nikito:
Wulkan Planet (kręgle)
Planet Neon (karting, gra laserowa, salony gier)
Planet Jungle (bar, minigolf, gra w rzucanie)
Planet Ice (35 pokoi na Więziennej Wyspie)
Planet Candy (Park Trampolin)
Projekt uwzględnia także wymiar społeczny i kulturalny, obejmując przestrzenie performatywne i konferencyjne, a także różnorodną ofertę gastronomiczną. Zapowiada się, że będzie skrzyżowaniem spotkań i wymian, ożywiającym życie lokalne i przyciągającym zróżnicowaną publiczność, od rodzin i grup przyjaciół po profesjonalistów szukających miejsca na wydarzenia Team Building i inne.
https://nikito.com/wp-content/uploads/2024/04/Composition-1_3.mp4
Val B.