Lunapark Kellner wraca do Chojnic

Atrakcje

Będzie to jedna z największych rozrywkowych propozycji w mieście przed rozpoczęciem wakacji.

Już wkrótce mieszkańcy Chojnic (woj. pomorskie) będą mogli ponownie poczuć atmosferę klasycznego wesołego miasteczka. Objazdowy Lunapark Kellner zapowiedział wizytę w mieście. Atrakcja będzie dostępna od 13 do 28 czerwca.

.

Wesołe miasteczko na dwa tygodnie

Lunapark Kellner od lat przemierza Polskę, odwiedzając zarówno duże miasta, jak i mniejsze miejscowości. W tym sezonie gościł już m.in. w Gniewie, Skórczu i Tucholi. Teraz przyszedł czas na Chojnice.

Mobilne miasteczko rozrywki rozstawi swoje urządzenia na terenie przy Parku Wodnym przy ul. Huberta Wagnera , gdzie przez ponad dwa tygodnie będzie oferować atrakcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Fot. Lunapark Kellner

Początek wakacyjnej atmosfery w Chojnicach

Organizatorzy zapowiadają szeroki wybór atrakcji. Wśród nich znajdą się klasyczne karuzele, kolejki torowe, wielkie dmuchańce oraz popularny autodrom z samochodzikami.

Na miejscu pojawią się również urządzenia przeznaczone dla miłośników mocniejszych wrażeń. Wśród nich znajdzie się m.in. „Alien”, jedna z najbardziej dynamicznych przejażdżek dostępnych w lunaparku.

Jak przystało na tradycyjne wesołe miasteczko, na miejscu będą działać również punkty gastronomiczne oferujące watę cukrową, popcorn, gofry i inne festynowe przysmaki. Organizatorzy zachęcają do odwiedzin całymi rodzinami i zapowiadają dwa tygodnie pełne zabawy oraz emocji.

Fot. Lunapark Kellner

CZYTAJ TAKŻE: W Myślęcinku idzie nowe. Zaczarowany Las otworzy się już 16 maja

Kiedy będzie można skorzystać z atrakcji?

W dniu otwarcia, czyli w sobotę 13 czerwca, lunapark będzie czynny wyjątkowo od godziny 15:00 do 21:00.

W kolejnych dniach obowiązywać będzie następujący harmonogram:

  • Poniedziałek – piątek: 15:00–21:00
  • Sobota i niedziela: 13:00–21:00

Ostatnim dniem funkcjonowania miasteczka będzie niedziela, 28 czerwca.

Fot. Lunapark Kellner

Może cię zainteresować:

Czytaj także

Newsletter