Sezon na teatry w Rabkolandzie

Rabkoland, jeden z pierwszych polskich parków rozrywki, przechodzi od kilku lat swoistą metamorfozę.

Znany do tej pory głównie z karuzel i Muzeum Orderu Uśmiechu obiekt, parę lat temu nawiązał współpracę w niemiecką firmą Heimotion. Efektem czego jest instalacja w parku ponad 250 ruchomych figur w różnorakich inscenizacjach.

Rafał Mulka i jego Beskidzki Teatr Iluzji będą występować w Rabkolandzie przez cały sezon letni codziennie
Rafał Mulka i jego Beskidzki Teatr Iluzji będą występować w Rabkolandzie przez cały sezon letni codziennie

Budując również image parku, jako miejsca do spędzenia czasu na cały dzień, co roku rozbudowywana jest też oferta Rabkolandu w zakresie występów na żywo.

I tak o conajmniej godzinę można sobie wydłużyć czas wizyty w Rabkolandzie, jeśli w zabawę na karuzelach wpleciemy wizytę w Teatrze Iluzji i Teatrze Pacynce.

Rabkoland ogłosił właśnie, że obydwa Teatry 1 lipca rozpoczynają występy każdego dnia. Nie będzie więc trzeba wybierać specjalnego dnia na wizytę w Rabkolandzie, ponieważ pełna oferta parku będzie dostępna od poniedziałku do niedzieli i tak aż do 31 sierpnia.

Szczegółowe informacje na temat występów można znaleźć pod tym linkiem i na stronach parku.

Teatr Pacynka pana Kukiełki w akcji
Teatr Pacynka pana Kukiełki w akcji
I już za chwilę zniknę!
I już za chwilę zniknę!
 • Royra

  Widzę, że Rabkoland też się znalazł na waszej stronie.
  Uważam, że jest to najlepszy park dla przeznaczony dla rodzin z dziećmi.
  Byłem w tym roku z siostrzeńcem wybawił się świetnie a w dodatku za 29 zł?
  Śmieszne pieniądze o wiele bardziej podobały mu się urządzenia tutaj niż w energylandii gdzie nie ukrywam trzeba trochę wydać. Polecam za rok na pewno znowu odwiedzę.

 • Musiał

  Zgadzam się dla dzieci wspaniały co roku coś nowego dodają i wymieniają stare na nowe nie jak za czasów mojej młodości. Jednak oferta dla młodzieży i dorosłych jest bardzo skąpa nie to co w Energylandii chociaż jak byłem to trochę się wybawiłem nie ukrywam. Mały plac ale za to czysto i miła obsługa.

 • Pola

  Tak tak energylandia spoko super ale po co w Rabkolandzie ekstremalne urządzenia dla młodzieży i dorosłych skoro jest to park dla dzieci ? Nie rozumiem mówisz, że jest „skąpa oferta” a jednak się wybawiłeś? Mojej córeczce się podobało i mi też przystępna cena jest kluczowa. Jak chcesz sie sam pobawić to jedz do Energylandii ale z dzieckiem to tylko tutaj

 • Domalik

  Teatry super!!! Magik pierwsza klasa jak i jego Teatr i scena!
  Jednak Miejsce pacynkarza mogłoby być lepsze….tak samo jak restauracja dobrze że można wyjść z parku i wrócić za chwile