Oferta last minute do parków rozrywki na sezon letni

Każde dziecko marzy by choć przez chwilę porozmawiać ze swoim ulubionym bohaterem, albo z ukochaną maskotką lub zwierzakiem. Teraz już może, i może to zrobić w Twoim parku. Show takie jak to przez wiele lat było dostępne tylko w największych parkach na świecie (np. w znanym parku pod Paryżem). Firma Verne Vision daje Wam dzisiaj dostęp do tego typu atrakcji. 

Błękitek to niepowtarzalny, interaktywny, jedyny na świecie Wieloryb, z którym można porozmawiać na każdy temat, to postać, która w niesamowity sposób przemawia do ludzkiej wyobraźni i wzbudza wielkie emocje. Ten ssak o nieprzeciętnej inteligencji zaskakuje wiedzą i elokwencją. Bawiąc uczy, ucząc bawi, tryska energią i dobrym humorem. W niespotykany, ciekawy sposób zgłębisz z nim tajniki oceanu.

Blekitek_04

Jeszcze w tym sezonie, dzięki ofercie last minute firmy Verne Vision, możesz go mieć w swoim parku w rozsądnej cenie.

Wystarczy namiot lub trochę wolnego miejsca w budynku i już tydzień po nawiązaniu pierwszego kontaktu możesz operować atrakcją i zarabiać podczas bardzo dobrze zapowiadającego się sezonu letniego.

Dzieci wyjdą zachwycone z show, gdzie będą mogły porozmawiać z ulubioną postacią, która mówi do nich z ekranu!

Firma Verne Vision jest w stanie dostarczyć do Waszego obiektu przedstawienie multimedialne – mamy do czynienia nie z animowanym filmem ale sterowaną przez aktora wirtualną postacią, która może wchodzić w interakcję z widzami i na bieżąco reagować na ich zachowanie.

Jak to wygląda możecie zobaczyć na filmie pod tym linkiem

https://www.youtube.com/watch?v=DwfIbA2GMH4

W skład oferowanego zestawu wchodzą następujące elementy:

  1. Oprogramowanie – interaktywne show “Błękitek, Przyjaciel z Głębin” wraz z wydrukowanym scenariuszem dla aktora, w skład którego wchodzą m.in. rozmowa powitalna oraz gry i zabawy dla uczestników przedstawienia.
  2. Nowy komputer PC z akcesoriami z wyjściem HDMI.
  3. Monitor z panelem dotykowym oraz kontroler ruchu do sterowania wielorybem. 
  4. Kamera internetowa z extenderem USB oraz mikrofon do odsłuchu sali (służą do kontaktu aktora z publicznością)
  5. Mikser dźwięku z wyjściem 2x XLR

Do poprawnej pracy systemy potrzebne będą:

  1. Ekran FullHD (rzutnik, monitor lub telebim)
  2. Pomieszczenie dla aktora w bezpośrednim sąsiedztwie rzutnika/telebimu  (wymagany przewód HDMI do 10m lub extender HDMI Over Ethernet)
  3. Nagłośnienie dopasowane do wielkości widowni 

W przypadku braku któregokolwiek z wymienionych elementów prosimy o kontakt w celu przygotowania indywidualnej wyceny, która może obejmować namiot z siedziskami, oświetlenie, nagłośnienie itp. Przedstawienia mogą odbywać się zarówno na sali jak i w plenerze.

Blekitek_16
Błękitek na pokazie dla dzieci

Jeżeli operator parku posiada salę ze sprzętem AV, możemy dostarczyć I uruchomić atrakcję w ciągu 7-14 dni od podpisania umowy i otrzymania materiałów personalizujących. Do czasu rekrutacji własnego aktora, możemy “wypożyczyć” aktora z zespołu Verne Vision na podstawie oddzielnej umowy. 

Oferta obowiązuje do 31 sierpnia 2018 r. 

O dostawcy usługi.

Firma Verne Vision to zespół pasjonatów i wizjonerów nowoczesnych form rozrywki oraz wirtualnej rzeczywistości. Wierzymy w to, co robimy, widząc efekty naszej pracy, jej rozwój na przestrzeni lat oraz zachwyt, jaki nasze realizacje wzbudzają wśród szerokiej publiczności. 

Verne Vision powstała w 2017 roku z połączenia Digital Emotions Krzysztofa Kieszkowskiego oraz EduMagica Marka Kaczkowskiego. Zestawienie ponad dwudziestu lat doświadczeń i ogromnej pasji założycieli przełożyło się na bogatą ofertę firmy, opartą na technologii anivatarycznej.  Anivatary z powodzeniem można wykorzystywać w tworzeniu różnorakich show.

W portfolio firmy znajduje się szereg postaci i scenariuszy, które są gotowe do wykorzystania. Istnieje możliwość stworzenia spersonalizowanego przedstawienia z bohaterem wymyślonym przez klienta. 

Verne Vision odpowiada za kompleksową realizację idei – od projektu postaci, przez scenariusz, casting aktorski, po “ożywienie anivatara”, realizację wydarzenia i serwis. 

Show wzbudza skrajnie pozytywne reakcje
Show wzbudza skrajnie pozytywne reakcje

 

Łatwo jest nazwać szaleńcem kogoś, kto myśli inaczej niż ty!
(Juliusz Verne, “Dwa lata wakacji”)

Nazwa Verne Vision jest nieprzypadkowa. Wzięła się z naszej fascynacji postacią Juliusz Verne’a, wizjonera, pioniera fantastyki naukowej. Verne napisał łącznie kilkadziesiąt powieści, w których przewidywał i opisywał rewolucyjne, jak na XIX wiek podróże kosmiczne, czy żeglugę podwodną. Nie bał się iść pod prąd i myśleć nieszablonowo, bez niego science fiction nie wyglądałoby dziś tak samo. Pozostaje dla nas wielką inspiracją i pokazuje, że połączenie wiedzy, wizji i ciężkiej pracy, pozwala działać poza schematami i tworzyć wartościowe rzeczy, co staramy się przekładać na naszą codzienną pracę. 

krzysztof.zwolinski@vernevision.com