parkmag logo (r)-01

Portal parkmag.pl prowadzi grupa pasjonatów i profesjonalistów działających wokół branży parków rozrywki, lunaparków, placów zabaw i wynajmu urządzeń rozrywkowych.

Stworzyliśmy portal, który mamy nadzieję, stanie się platformą wymiany informacji ludzi pracujących wokół parków rozrywki w Polsce, a także będzie służył fachową radą dla tych, którzy stawiają w branży pierwsze kroki.

Współpracujemy z szeregiem firm i wykonawców, monitorujemy rynek w Polsce i zagranicą – staramy się poszerzać swoją wiedzę na temat parków każdego dnia.

Lubimy to co robimy i chcemy się podzielić z Wami naszą wiedzą. Portal tworzymy w wolnym czasie, w ciągu dnia zajmujemy się aktywnie pracą w branży.

Pozdrawiamy
Zespół parkmag.pl

Kontakt do redaktora naczelnego

Krystian Borkowski
krystian@parkmag.pl

 

Polecamy również karuzelawenecka.eu

 

Parkmag Statement

1. Parkmag jest internetowym portalem newsowym dla właścicieli, managerów i osób zainteresowanych rynkiem atrakcji turystycznych, atrakcji spędzenia wolnego czasu, w tym szczególnie parków rozrywki.

2. Zadaniem portalu jest opisywanie rzeczywistości rynku atrakcji, w tym szczególnie parków rozrywki.

3. Parkmag publikuje wiadomości z kraju i ze świata.

4. Parkmag ma służyć za drogowskaz dla osób stawiających swoje pierwsze kroki w branży parków.

5. Parkmag promuje dobre praktyki i wzajemne poszanowanie własności intelektualnej i osobistej.

6. Nie lubimy: Zasady działania Kopiuj/Wklej, powielania złych schematów, pójścia po najmniejszej linii oporu, inwestycji psujących wizerunek branży spędzenia wolnego czasu, niezdrowej konkurencji, czarnego PRu, nieuczciwej konkurencji tworzonej prywatnym przedsiębiorstwom za ich pieniądze.

7. Lubimy: Innowacyjność na skalę co najmniej krajową, śmiałe inwestycje, dobry marketing, parki rozrywki, prywatnych przedsiębiorców, niskie podatki, miejsca zapewniające miłe spędzenie wolnego czasu w gronie rodziny.

8. Portal ma za zadanie informowanie czytelników o najważniejszych bieżących wydarzeniach w branży spędzania wolnego czasu w Polsce, a w szczególności w parkach rozrywki.