Będzie park Top Gear?

To może być słodko-gorzka wiadomość dla fanów Top Gear: format nie zejdzie z ekranów, a być może i wyjdzie poza studio. Chris Evans, nowy prowadzący programu, który objął rządy po rezygnacji Jeremy’ego Clarksona, oficjalnie potwierdził plany stworzenia parku tematycznego.

Plany zakładają, że obiekt ma być nie tylko parkiem rozrywki, ale też planem zdjęciowym dla kolejnych odcinków telewizyjnego show, które można kochać lub nienawidzić. Targetem ma być oczywiście publiczność, która dotychczas przed telewizorami, już niedługo być może będzie mogła śledzić poczynania bezkompromisowych prowadzących na żywo.

Zmiana gospodarza to zmiana polityki. Evans sądzi, że może prowadzić program sam (dotchyczas gospodarzy było trzech) i że Top Gear to nieodkryta do końca kopalnia złota, a niewykorzystanie takiej możliwości, jak stworzenie parku tematycznego, to – delikatnie mówiąc – postępowanie mało rozsądne. Bardzo chce też wyprowadzić program w plener.

Nas zastanawia jedynie, czy przekona do siebie fanów Jeremy’ego Clarksona. Ale o tym przekonamy się zapewne w przyszłym roku, kiedy format trafi do telewizji.

 

 

zdjecie: mirror.co.uk

 • Banshe

  Nie będzie Jeremy’ego to już nie będzie to samo. Park tematyczny Top Gear? brzmi ciekawie ale co w nim będzie? figury woskowe prowadzących ? stare auta, które można zobaczyć w każdym muzeum motoryzacyjnym? chcą widocznie pojechać po marce programu….

 • Royra

  No wiesz Top Gear to marka sama w sobie nic dziwnego, że chcą zarobić na tym jeszcze pieniądze. Nie rozumiem czemu tak sceptycznie podchodzisz do tego.

 • Banshe

  Ja sceptycznie ? Nie nie, po prostu nie widze potrzeby co w takim parku mogłoby się znaleźć…nic ciekawego kupa pieniędzy wydana bez sensu

 • Royra

  Hahaha widać że brak Ci pomysłów. Można np zrobić fajny tor wyścigowy z bezpiecznymi autami coś na forme go-kartów. Wystawy jak zbudowane jest auto od podstaw różne osiągi, gry symulatory nawet rollcoster można jakiś tematyczny. Dużo jest pomysłów ale widzę, że Ty lepiej zostań przy swoim dinozurach….

 • Dawidek

  Panowie dajcie spokój :)
  Fajny park owszem zgadzam się z Royra, że można coś ciekawego zrobić tylko trzeba mieć fundusze.
  Gratulacje dla właścicieli portalu. Wiele ciekawych informacji sie dowiedziałem.